سمینار آنلاین کد کیهانی چیست؟ پنچشنبه 31 تیر ساعت 4 عصر به وقت ایران www.metadmb.com ...
کتابها، دروس و تکنیکهای صوتی
خبرنامه رادیومتا
پذیرش دانشجو در رشته متافیزیک تبدیل تجارب به مدارک دانشگاهی فروش محصولات شرف شمس
کتاب صوتی هنر جذب آرامش (رایگان): گفتار (تکنیک) دوم

عنوان کتاب: کتاب صوتی هنر جذب آرامش

عنوان درس: کتاب صوتی هنر جذب آرامش (رایگان): گفتار (تکنیک) دوم

نویسنده / مترجم: 444

کلمات کلیدی: قانون جذب، جذب فراوانی، فراوانی آرامش

توضیحات:

برای دریافت کتابها، تکنیکها و پیامهاهای جذب فراوانی بصورت رایگان، در تلگرام به ما ملحق شوید:

https://telegram.me/radiometadmb

Telegram: @radiometadmb

برای دریافت پیامهاهای تصویری جذب فراوانی (قانون جذب) در اینستاگرام به ما ملحق شوید:

https://www.instagram.com/radiometadmb

Instagram: @radiometadmb

رادیو متا (تکنیکهای قانون جذب) را در آپارات دنبال کنید:

http://www.aparat.com/radiometadmb

رادیو متا (تکنیکهای قانون جذب) را در یوتیوب دنبال کنید:

https://www.youtube.com/c/radiometadmb

کتاب صوتی هنر جذب آرامش، دارای هشت تکنیک مدیتیشن (مراقبه) برای جذب و دریافت آرامش به کمک فرشتگان آرامش و قانون جذب است. استفاده از این کتاب به تمام نیازمندان به آرامش توصیه میگردد. تکنیک های این کتاب راهی برای ارتباط با فرشتگان الهی می باشد.

تکنیکهای کتاب صوتی هنر جذب آرامش، با جذب و دریافت آرامش از طریق تمرینات تنفسی (نفس های عمیق) شروع می شود، درخواست از فرشتگان الهی، استفاده از قانون جذب (جذب از طریق سپاسگزاری)، تجسم خلاق (تصویر سازی ذهنی)، صحبت با فرشتگان آرامش و لیدر آنها شامیوئل مقرب (کامائیل مقرب)، تجسم هاله نورانی، استفاده از عبارات تاکیدی (تلقینات مثبت) و... از جمله بخش های دیگر مراقبه های (مدیتیشن های) کتاب صوتی هنر جذب آرامش می باشد. نویسنده کتاب، فراوانی آرامش الهی را برای شما از فرشتگان آرامش درخواست می نماید.

کتاب صوتی هنر جذب فراوانی از جمله کتابهای دیگر نویسنده می باشد که بصورت رایگان در دسترس شما قرار دارد و در همین سایت قابل دانلود و استفاده می باشد. کتاب صوتی هنر جذب فراوانی (چله جذب فراوانی) حاوی چهل مراقبه (مدیتیشن) صوتی بوده و هدف آن جذب فراوانی مادی (جذب پول و امکانات) به کمک قانون جذب و فرشتگان الهی است. تکنیک های این کتاب راهی برای ارتباط با فرشتگان می باشد.

علاقمندان می توانند کتابها و تکنیک های بیشتر را در زمینه جذب فراوانی، ارتباط با فرشتگان، هفت شرف (شرف شمس، شرف مشتری، شرف ونوس و...) هفت کالبد و هفت عالم، متافیزیک و چشم سوم، هاله و چاکراها، قانون جذب، مراقبه و مدیتیشن با فرشتگان، نامه نوشتن به فرشتگان و... به زودی در همین سایت تهیه نمایند.

لطفا توجه فرمایید: 

هیچ یک از اشخاص حقیقی و یا حقوقی که در تولید و توزیع این کتاب صوتی (هنر جذب آرامش) نقش داشته اند، هیچ گونه مسئولیتی را در قبال افرادی که به هر صورت و تحت هر عنوان در کشورهای مختلف از این آموزه های نظری و یا عملی استفاده می نمایند نمی پذیرند، لذا فقط در صورتی که مسئولیت نتایج و تاثیرات حاصل از این کتاب و تمرینات را بطور کامل شخصا برعهده می گیرید از این کتاب صوتی استفاده نمایید. ممنونم از شما ممنونم، نویسنده کتاب

زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ... زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ... زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ... زمان شرف شمس 1395 (بروجی): بهترین زمان شرف شمس (بروجی: بر اساس محاسبات بروجی)، روز جمعه 20 فروردین ماه 1395 درست هنگام اذان ظهر به مدت یک ساعت می باشد (بر مبنای شهر و کشور محل سکونت) ...